Viryklė Gratus VEE6014 kaina
Viryklė Gratus VEE6014 kaina
Gratus VEE6014Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 322.0 € |
|
256.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
GRATUS VEE6014 |
|
257.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
257.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
GRATUS VEE6014 Elektrinė viryklė 60x60 |
|
257.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
257.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-27 00:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GRATUS |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 8697788950195 |
| Gamintojo kodas | vee6014 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.79 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Galia | 7225w |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Paviršius | ketus |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | - |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 70l |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | - |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės funkcijos | apatinis kaitinimas, viršutinis ir apatinis kaitinimas |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | 2 |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau | |





















