Indaplovė Gram OM 6100-90 kaina
Indaplovė Gram OM 6100-90 kaina
Indaplovė Gram OM 6100-90 TX/1 astianpesukone, teräs |
|
339.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
339.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Gram OM 6100-90 T X/1 indaplovė Įmontuojamos 12 vietos E |
|
479.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
479.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 22:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GRAM |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 5709708231796 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | om 6100-90 tx/1 |
| Indų komplektų skaičius | 12 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.92kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 205min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 49db |
| Aukštis | 92cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 57cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 12l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo temperatūrų režimai | 3vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 4vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Rodyti daugiau | |















