Indaplovė Gram OM 4330-90 kaina
Indaplovė Gram OM 4330-90 kaina
Indaplovė Gram OM 4330-90 RT/1 astianpesukone, valkoinen |
|
389.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
389.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-30 00:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GRAM |
| Kategorija | Indaplovės |
| Prekės kodas | 5709708232526 |
| Gamintojo kodas | om 4330-90 rt x/1 |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.76kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 222min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Maksimalus triukšmo lygis | 45db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Aukštis | 92cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 57cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9l |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo temperatūrų režimai | 4vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 4vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Rodyti daugiau | |
















