Indaplovė Gram OM 4110-90 kaina
Indaplovė Gram OM 4110-90 kaina
Indaplovė Gram OM 4110-90 T/1 astianpesukone, valkoinen |
|
329.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
329.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Gram OM 4110-90 T/1 indaplovė Įmontuojamos 10 vietos E |
|
417.73 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
417.73 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 22:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GRAM |
| Kategorija | Indaplovės |
| Prekės kodas | 5709708232403 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | om 4110-90 t/1 |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.76kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 198min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 47db |
| Aukštis | 92cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 57cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 11l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo temperatūrų režimai | 4vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 6vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | 4 |
| Ekranas | - |
| LED ekranas | - |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | 2vnt. |
| Džiovinimo tipas | savaiminis |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Filtras | 3 dalių filtrų sistema |
| Pradinis skalavimas | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | - |
| Kita informacija | akustinis signalas programos pabaigoje |
| Trečias stalčius | - |
| Durelių fasadas | - |
| Rodyti daugiau | |
















