Šaldytuvas Gram KF 411862 kaina
Šaldytuvas Gram KF 411862 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-12 17:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GRAM |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 5709708232014 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 299kwh |
| Bendra talpa | 295l |
| Šaldytuvo talpa | 207l |
| Šaldiklio talpa | 88l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Užšaldymo galia | 4.2kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 186cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 50kg |
| Rodyti daugiau | |
















