Automobilinė kėdutė Graco Avolve kaina
Automobilinė kėdutė Graco Avolve kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | GRACO |
| Kategorija | Automobilinės kėdutės |
| Prekės kodas | 5060624771842 |
| Grupė | 1/2/3 (9-36 kg) |
| Reguliavimo galimybė | galvos atlošas, sėdima dalis, Šonai |
| Montavimas automobilyje | veidu pagal važiavimo kryptį |
| Tvirtinimas automobilyje | iso-fix, saugos diržai |
| Apsauga nuo šoninių smūgių | + |
| Ūgio kategorija | 100-130 cm |
| Minimalus ūgis | 100cm |
| Maksimalus ūgis | 130cm |












