Gorenje WPNA94A1TS kaina
Gorenje WPNA94A1TS kaina
Gorenje WPNA94A1TS (weiß/Black, ConnectLife, WLAN) | 744985 | 3838782905759 |
|
498.30 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
WPNA94A1TS , Waschmaschine weiß/schwarz, ConnectLife, WLAN |
|
526.50 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
526.50 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-31 16:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 3838782905759 |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.44kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 220min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | 5min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Svoris | 67kg |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | 45l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 15 |
| Greitas skalbimas | + |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Lengvas lyginimas | + |
| Kitos skalbimo programos | antibakterinė programa, vilnos skalbimo programa, skalavimo atidėjimo parinktis, pirminis skalbimas |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Kita informacija | apsauga nuo užliejimo |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | vokiečių k. |
| Išmanus įrenginys | + |
| Savybės | inverterinis variklis, ekranas, vaikų sauga, garų funkcija, greitas skalbimo ciklas |
| Rodyti daugiau | |
















