Garett OneKid Phone kaina
Garett OneKid Phone kaina
Garett OneKid Phone RóżowyDaugiau |
|
73.19 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
73.19 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
GARETT OneKid Pink mobilusis telefonas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.67 eur/mėn Daugiau |
|
75.99 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
75.99 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
Garett OneKid Phone MėlynaDaugiau |
|
76.18 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
76.18 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
GARETT OneKid – saugus vaikų 4G telefonas su GPS ir SOS mygtukuDaugiau |
|
80.91 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARETT |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 5904238487075 |
| Energijos klasė | - |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | wi‑fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Ekrano tipas | tft ips |
| Ekrano dydis (coliais) | 2.8 |
| Pagrindinė kamera | 0.3mpx |
| Priekinė kamera | yrampx |
| Blykstė | led |
| Procesoriaus tipas | unspecified |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 48mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 16gb |
| Atminties kortelės tipas | microsd |
| Atminties kortelės talpa | iki 16gb |
| Baterijos tipas | polimerinė ličio (li-po) |
| Baterijos talpa | 3500mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Papildomos funkcijos | dual sim |
| Jungties tipas | otg support |
| Modelis | onekid phone garett onekid |
| Aukštis | -mm |
| Plotis | 60mm |
| Gylis | 12mm |
| Svoris | 75g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, vartotojo instrukcija, usb laidas |
| Senjorams | - |
| Rodyti daugiau | |
















