Gardena PowerMax 37/1800 G2 kaina
Gardena PowerMax 37/1800 G2 kaina
Elektrinė vejapjovė Gardena Powermax 37/1800 G2, 1800 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 239.9 € |
|
188.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
188.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Elektrinė vejapjovė Gardena Powermax 37/1800 G2, 1800 WKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
189.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Vejapjovė Gardena PowerMax 37/1800 G2, 1800 WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 256.91 € |
|
185.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
185.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Elektrinė vejapjovė Gardena Powermax 37/1800 G2, 1800 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 239.9 € |
|
188.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
188.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Elektrinė vejapjovė Gardena Powermax 37/1800 G2, 1800 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 239.9 € |
|
188.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
188.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Elektrinė vejapjovė Gardena PowerMax 37/1800 G2, 14637-20Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
188.00 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Elektrinė vejapjovė Gardena Powermax 37/1800 G2, 1800 WKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
189.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Elektrinė vejapjovė GARDENA Powermax 1800/37, G2 1800W, pjovimo plotis 37 cm, ri..Kaina taikoma su MOKI-VEŽI kortele. Reguliari prekės kaina be kortelės 229.00 € |
|
189.00 €*
|
Į parduotuvę mokivezi.lt |
Elektrinė vejapjovė Gardena PowerMax 37/1800 G2, 14637-20Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
197.40 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
Gardena Elektrinė vejapjovė PowerMax 37/1800 G2 |
|
207.71 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
207.71 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Elektrinė vejapjovė Gardena PowerMax 37/1800 G2 14637-20, 9705863-01 |
|
209.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
Vejapjovė Gardena PowerMax 37/1800 G2; 1800 W; elektrinė70000 įrankių ir priedų! Greitas pristatymas. Patikimumas ir garantija. |
|
210.10 €
16 d.d.
Pristatymo laikas: 16 d.d. |
210.10 €
16 d.d.
Pristatymo laikas: 16 d.d. |
Elektro-Rasenmäher PowerMax 37/1800 G2 (schwarz/grau, 1.800 Watt) |
|
254.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
254.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-27 18:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARDENA |
| Kategorija | Elektrinės vejapjovės |
| Prekės kodas | 4078500062039 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | elektrinės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Galingumas | -w |
| Galia | -ag |
| Darbinis tūris | -cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 37cm |
| Min. pjovimo aukštis | 35mm |
| Max. pjovimo aukštis | 65mm |
| Pjovimo padėtys | 4 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 45l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės smulkinimas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Svoris | 14.2kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | 500m² |
| Funkcijos | galinis išmetimas, mulčiavimas, Žolės surinkimas |
| Rodyti daugiau | |


























