Gardena Comfort 400 Plus 11765-20 kaina
Gardena Comfort 400 Plus 11765-20 kaina
Mechaninė vejapjovė Gardena Plus 400Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 209 € |
|
149.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Mechaninė vejapjovė Gardena Comfort 400 PlusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 198.9 € |
|
149.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
GARDENA stumdomoji cilindrinė vejapjovė Plus 400 – tiksli, tyli ir bevielė vejos..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 199.0 € |
|
145.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
145.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Mechaninė vejapjovė Gardena Plus 400Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 209 € |
|
149.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Mechaninė vejapjovė Gardena Comfort 400 PlusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 198.9 € |
|
149.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mechaninė vejapjovė Gardena Comfort 400 PlusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 198.9 € |
|
149.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
149.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Gardena Spindelmäher Plus 400 Hand Schnittbreite max. 40 cm (11765-20) |
|
180.94 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
180.94 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 00:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARDENA |
| Kategorija | Rankinės vejapjovės |
| Prekės kodas | 4066407028340 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | mechaninės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Pjovimo plotis | 40cm |
| Min. pjovimo aukštis | 12mm |
| Max. pjovimo aukštis | 42mm |
| Pjovimo padėtys | - |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 40l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | - |
| Žolės smulkinimas | - |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | aliumininis |
| Svoris | 9.7kg |
| Rodyti daugiau | |
















