Mikrobangų krosnelė Gallet GALFMOM205W kaina
Mikrobangų krosnelė Gallet GALFMOM205W kaina
Mikrobangų krosnelė Gallet | GALFMOM205W | Microwave orkaitė | Free standing | 7.. |
|
83.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
83.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-17 10:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GALLET |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 8590393257799 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 24.5cm |
| Plotis | 44.5cm |
| Gylis | 34cm |
| Svoris | 9.4kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Galios lygių skaičius | 6 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | quick start funkcija; 2 valdymo ratukai |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Rodyti daugiau | |





























