Kavos aparatas Gaggia Naviglio kaina
Kavos aparatas Gaggia Naviglio kaina
Gaggia HD8749/11 Naviglio Deluxe silver |
|
393.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
393.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Kavos aparatas Gaggia HD8749/11 Naviglio Deluxe sidabrinė |
|
393.63 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
393.63 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Ekspres ciśnieniowy Gaggia Naviglio Deluxe | HD8749/11 | 8710103743118 |
|
428.30 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Visiškai automatinis kavos aparatas Gaggia Naviglio Milk RI8749/01 +dovana Kavos.. |
|
490.00 €
|
Į parduotuvę beautychest.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 09:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GAGGIA |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 8710103912743 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su automatiniu pieno plakimu |
| Galia | 1850w |
| Aukštis | 26cm |
| Plotis | 34cm |
| Gylis | 44cm |
| Svoris | 9.0kg |
| Slėgis | 15 barbar |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas, espresas, arbata, latte |
| Vandens talpa | 1.5l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Kavos pupelių talpos dydis | 300g |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Programos | automatinis valymas |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Ekranas | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Naudojamos kavos tipas | kavos pupelės |
| Kita informacija | optiaroma funkcija; greito užkaitinimo boileris; atminties funkcija (gėrimų dydis); nuimamas ruošimo blokas; reguliuojamas kavos kiekis; „calc clean“ indikatorius |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |






















