Kavos aparatas Gaggia Carezza Deluxe kaina
Kavos aparatas Gaggia Carezza Deluxe kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | GAGGIA |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 8012335912417 |
| Kavos aparato tipas | pusiau automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su rankiniu pieno plakimu |
| Galia | 1900w |
| Aukštis | 30cm |
| Plotis | 21cm |
| Gylis | 28cm |
| Svoris | 4kg |
| Slėgis | 15bar |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas, espresas |
| Vandens talpa | 1.4l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | - |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Ekranas | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava, kavos pagalvėlės |
| Kita informacija | parzenie espresso |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |


















