Kavos aparatas G10045 G3FERRARI kaina
Kavos aparatas G10045 G3FERRARI kaina
G3Ferrari G10045Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 56.7 € |
|
45.36 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kavos aparatas G10045 G3FERRARI |
|
48.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
48.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Itališko stiliaus kavos aparatas G10045 G3FERRARI |
|
54.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
54.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
G3Ferrari G1004500 - Elektrinė Moka kavinukė RISVEGLIO 400W/230V juoda |
|
55.90 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.90 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
55.90 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.90 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Itališko stiliaus kavos aparatas G3Ferrari G10045Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
58.50 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
58.50 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Itališko stiliaus kavos aparatas G3Ferrari G10045Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
61.43 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
61.43 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 18:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | G3FERRARI |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 8058150115541 |
| Kavos aparato tipas | rankinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | be pieno plakimo |
| Galia | 400w |
| Aukštis | 23.5cm |
| Plotis | 14.5cm |
| Gylis | 18cm |
| Svoris | 1kg |
| Gaminamos kavos tipas | espresas |
| Vandens talpa | 0.15l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | - |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | - |
| Ekranas | + |
| Korpusas | metalas |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |
























