Fortron Champ 3K 3000VA, 2700W kaina
Fortron Champ 3K 3000VA, 2700W kaina
Fortron Champ Tower 3KTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
606.36 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
FSP UPS CHAMP 3K tower IEC, 3000 VA/2700 W, online | 184416814 | 4711140487618 |
|
449.40 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
FSP Champ Tower 3K uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online).. |
|
462.83 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Fortron Champ Tower 3KTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
606.36 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
FSP Champ Tower 3K uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online).. |
|
629.35 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
629.35 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-26 21:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FORTRON |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 4711140487618 |
| Gamintojo kodas | ppf24a1807 |
| Architektūra | online with double conversion |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 3000 |
| Galingumas | -w |
| Tipas | ups |
| Svoris | 27.6kg |
| Kabelio ilgis | -m |
| Matmenys | 190 x 421 x 318mm |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | lcd ekranas; intelligent slot; 4x iec c13 išėjimai; usb ir rs-232 valdymas; epo |
| Jungties tipas | usb-b |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | - |
| Aušinimas | + |
| Perjungimo laikas | 4ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 4 |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 4val. |
| Aukštis | 31.8cm |
| Plotis | 19cm |
| Gylis | 42.1cm |
| Korpusas | tower |
| Rodyti daugiau | |



































