Fortron CHAMP 1K TOWER 1000VA, 900W kaina
Fortron CHAMP 1K TOWER 1000VA, 900W kaina
FSP Champ Tower 1K uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online).. |
|
195.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
195.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
FSP Fortron Champ 1K Tower Online UPS 1000VA 900W USB RS-232 3xIECPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
198.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
198.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
FSP Fortron Champ 1K Tower Online UPS 1000VA 900W USB RS-232 3xIECIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
208.94 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
208.94 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Fortron FSP | CHAMP 1K TOWER | 1000 VA | 300 V | ± 1% (Batt. Mode) V |
|
269.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
269.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
FSP | CHAMP 1K TOWER | 1000 VA | 300 V | ± 1% (Batt. Mode) V | PPF8001305 | 4711.. |
|
271.25 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 05:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FSP |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 4711140487595 |
| Gamintojo kodas | ppf8001305 |
| Architektūra | online with double conversion |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 1000 |
| Galingumas | 900w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 9800kg |
| Operacinė sistema | windows |
| Matmenys | 145 x 282 x 220mm |
| Išvesties jungtys | rs232, usb |
| Perjungimo laikas | -ms |
| Standartinių lizdų skaičius | - |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 4val. |
| Aukštis | 22cm |
| Plotis | 14.5cm |
| Gylis | 28.2cm |
| Korpusas | tower |
| Pardavėjo šalis | estija |
| Rodyti daugiau | |






































