Focus Observer 10x42 kaina
Focus Observer 10x42 kaina
Focus Observer 42 10x42 Binoculars Waterproof Lightweight Ergonomic |
|
149.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
149.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Žiūronai FOCUS Outdoor 10x42 |
|
157.31 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
157.31 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Focus Observer 42 10x42 žiūronai |
|
157.41 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
157.41 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
FOCUS OBSERVER 10X42Daugiau |
|
159.20 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
159.20 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
FOCUS Observer 42 10x42 žiūronai6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 33.00 eur/mėn Daugiau |
|
197.99 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
197.99 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 15:34
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FOCUS |
| Kategorija | Žiūronai |
| Prekės kodas | 7391879035327 |
| Didinimas | 10 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 42mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 6.1° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 106m |
| Atstumas iki akies | 16mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 2.5m |
| Svoris | 620g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 57 - 76mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |






















