Focus Discover 8x42 kaina
Focus Discover 8x42 kaina
Žiūronai Focus Discover 8x42 |
|
278.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
278.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Žiūronai Focus Discover 8x42 |
|
279.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
279.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-31 23:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FOCUS |
| Kategorija | Žiūronai |
| Prekės kodas | 7391879045937 |
| Didinimas | 8 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 42mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 7.5° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 131m |
| Atstumas iki akies | 21mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 2m |
| Svoris | 739g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 56 - 72mm |
| Matmenys | 145 x 126 x 52mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |





















