Projektorius Epson EB-982W kaina
Projektorius Epson EB-982W kaina
Epson EB-982WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 957.0 € |
|
863.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Projektorius Epson EB-982WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 959 € |
|
940.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Epson EB-982W Standard throw projector 4200 ANSI lumens 3LCD WXGA (1280x800) White |
|
756.09 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
756.09 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Ryškus HD-Ready WXGA Projektorius Epson EB-982W |
|
765.16 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
765.16 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Epson EB-982W White projektorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 131.05 eur/mėn |
|
786.29 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
786.29 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Epson | EB-982W | WXGA (1280x800) | 4200 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 .. |
|
789.35 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
EPSON EB-982W, 4200 ANSI, WXGA, 16:10 | EV11H987040 | 8715946680774 |
|
814.25 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Epson EB-982WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 957.0 € |
|
863.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Epson | EB-982W | WXGA (1280x800) | 4200 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 .. |
|
880.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
880.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Epson EB-982W duomenų projektorius Standartinio nuotolio projektorius 4200 ANSI ..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
884.55 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
884.55 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
"Epson EB-982W", 4200 ANSI liumenų, 3LCD, WXGA (1280x800), 16000:1, 16:10, 584,2.. |
|
893.23 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Epson | EB-982W | WXGA (1280x800) | 4200 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 .. |
|
897.11 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Epson | EB-982W | WXGA (1280x800) | 4200 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 .. |
|
902.16 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Epson | EB-982W | WXGA (1280x800) | 4200 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 .. |
|
902.16 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Epson | EB-982W | WXGA (1280x800) | 4200 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 .. |
|
903.60 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
903.60 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Epson EB-982W V11H987040 |
|
907.24 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
907.24 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Epson EB-982W Standartinio nuotolio projektorius 4200 ANSI lumens 3LCD WXGA (128.. |
|
910.32 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Epson EB-982W WXGA (1280x800) 4200 ANSI lumens White Lamp warranty 12 month(s) |
|
910.98 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
910.98 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Epson | EB-982W | WXGA (1280x800) | 4200 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 .. |
|
914.20 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
914.20 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Epson | EB-982W | WXGA (1280x800) | 4200 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 .. |
|
919.67 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Epson | EB-982W | WXGA (1280x800) | 4200 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 .. |
|
927.71 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
Epson | EB-982W | WXGA (1280x800) | 4200 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 .. |
|
927.92 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
927.92 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Epson EB-982W duomenų projektorius Standartinio nuotolio projektorius 4200 ANSI ..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
928.78 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
928.78 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Epson 3LCD projector EB-982W WXGA (1280x800), 4200 ANSI lumens, White, Lamp warr.. |
|
937.19 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Projektorius Epson EB-982WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 959 € |
|
940.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Projektorius Epson EB-982WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 959 € |
|
940.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Epson | EB-982W | WXGA (1280x800) | 4200 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 ..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
945.26 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
945.26 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Epson | EB-982W | WXGA (1280x800) | 4200 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 .. |
|
953.93 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Epson | EB-982W | WXGA (1280x800) | 4200 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 .. |
|
1025.75 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
„Epson EB-982W“ standartinio nuotolio projektorius, 4200 ANSI liumenų, 3LCD, WXG.. |
|
1044.06 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Epson | EB-982W | WXGA (1280x800) | 4200 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 ..Daugiau |
|
1065.25 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Epson EB-982W Standartinio nuotolio projektorius 4200 ANSI lumens 3LCD WXGA (128.. |
|
1100.52 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
1100.52 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 00:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EPSON |
| Kategorija | Projektoriai |
| Prekės kodas | 8715946680774 |
| Tipas | projektorius |
| Projektavimo sistema | 3lcd |
| Kontrastas | 16000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:10 |
| Maksimali raiška | 1280 x 800 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 4200 |
| Jungtys | vga, usb-a, ethernet, hdmi, rs-232c |
| Išvesties jungtys | usb 2.0 |
| Spalvų sistema | 1.07 billion colours (30-bit) |
| Projektoriaus lempa | 1 |
| Galia | 230w |
| Svoris | 3.1kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 6500val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Kita informacija | 3d palaikymas |
| Pakuotės turinys | projektorius, instrukcija, valdymo pultelis, laidas |
| Jungties tipas | vga, hdmi, composite, usb |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | - |
| Vidinė atmintis | -gb |
| Artinimas, kartais | 1.6:1 |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Vaizdo reguliavimo funkcijos | padalintas ekranas |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | - |
| Vaizdo technologija | 3lcd |
| DVI | - |
| Projekcijos atstumas - min. | 0.9m |
| Projekcijos atstumas - maks. | 13.7m |
| Aukštis | 90mm |
| Plotis | 309mm |
| Gylis | 282mm |
| Rodyti daugiau | |


























































