EndGame Gear XM2we kaina
EndGame Gear XM2we kaina
Endgame Gear XM2weKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 107.69 € Daugiau |
|
82.09 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Endgame Gear XM2we Wireless Gaming Maus - weißDaugiau |
|
78.61 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
78.61 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Endgame Gear XM2we, Black EGG-XM2WE-BLK |
|
80.59 €
17 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 17 d.d. |
80.59 €
17 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 17 d.d. |
Pelė EndGame Gear XM2we BaltaDaugiau |
|
81.30 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
81.30 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Endgame Gear XM2weKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 107.69 € Daugiau |
|
82.09 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Endgame Gear XM2we Wireless Gaming mouse - whiteDaugiau |
|
82.99 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
82.99 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Endgame Gear XM2we belaidė žaidimų pelė - baltos spalvosDaugiau |
|
84.61 €
3-8 d.d.
Pristatymo laikas: 3-8 d.d. |
84.61 €
3-8 d.d.
Pristatymo laikas: 3-8 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ENDGAME GEAR |
| Kategorija | Pelės |
| Prekės kodas | 4251442508753 |
| Pelės tipas | belaidė pelė |
| Jutiklio tipas | optinis |
| Mygtukai | 6 |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Raiška | 19000dpi |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Kabelio ilgis | 1.80m |
| Matmenys | 123 x 67 x 38mm |
| Svoris | 70g |
| Pakuotės turinys | laidas |
| Palaikomos technologijos | windows 7, windows 8, windows 8.1 |
| Reikalingi elementai | - |
| Elementų tipas | - |
| Elementų skaičius | - |
| Kita informacija | lankstus kabelis, dpi jungiklis apačioje, 1000 hz atnaujinimo dažnis |
| Rodyti daugiau | |

























