Emtec X210 Elite 512GB kaina
Emtec X210 Elite 512GB kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-30 18:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EMTEC |
| Kategorija | Išorinės SSD, HDD laikmenos |
| Prekės kodas | 3126170173751 |
| Disko tipas | ssd |
| Talpa | 512gb |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Jungties tipas | usb-c |
| Aukštis | 11mm |
| Plotis | 40mm |
| Gylis | 70mm |
| Svoris | 30kg |























