Emporia Smart 5 mini kaina
Emporia Smart 5 mini kaina
Mobilusis telefonas Emporia Smart 5 Mini, 64 GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 240.9 € |
|
199.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mobilusis telefonas Emporia Smart 5 Mini, 64 GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 240.9 € |
|
199.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Išmanusis telefonas Emporia Smart 5 mini 4 / 64GB Juodas (E5M _ 001) |
|
199.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
199.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-31 12:53
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EMPORIA |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 9005613167738 |
| Garantija | 24 |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 2500 |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | Li-ion |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Procesoriaus modelis | MT6762 |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Vaizdo plokštės modelis | MediaTek |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 13 |
| Ekrano dydis | 4.95 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 4 GB |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 256 |
| WiFi sąsaja | + |
| Belaidis įkrovimas | - |
| NFC | + |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | - |
| Ausinių lizdas | Yra (3.5 mm) |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Budėjimo laikas iki | 192 |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | + |
| Svoris su akumuliatoriumi | 158 |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SD |
| Ekrano raiška | 480 x 960 |
| Įkroviklis komplekte | + |
| Atminties talpa | 64 GB |
| Palaikomos kalbos | Anglų |
| Kolekcija | Emporia Smart 5 Mini |
| Priekinė kamera | 8 MP |
| Galinė kamera | 13 MP |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Kilmės šalis | - |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 1 |
| Atnaujintas | - |
| 5G ryšio palaikymas | - |
| Perpakuotas | - |
| Rodyti daugiau | |





















