Gartraukis Elica SHEEN-S WH/A/60 kaina
Gartraukis Elica SHEEN-S WH/A/60 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-11-18 09:03
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELICA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8020283049888 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | prf0166930 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 47kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 32.4 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | -m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 52-65db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.49w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | -vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | grūdintas stiklas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 1045cm |
| Plotis | -cm |
| Gylis | 32.6cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | -kg |
| Laido ilgis | -m |
| Rodyti daugiau | |






























