Gartraukis Elica LANE B BL MAT/A/52 kaina
Gartraukis Elica LANE B BL MAT/A/52 kaina
Gartraukis ELICA LANE B BL MAT/A/52Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
202.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Elica Lane B BL MAT/A/52Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 254.0 € |
|
202.68 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis Elica Lane B BL MAT/A/52, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 255 € |
|
226.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
226.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gartraukis ELICA LANE B BL MAT/A/52Visą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
195.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
Įmontuojamas gartraukis Elica Lane B BL MAT/A/52, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 255 € |
|
200.64 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
200.64 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gartraukis Elica LANE B BL MAT/A/52 |
|
200.64 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
200.64 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Gartraukis ELICA LANE B BL MAT/A/52Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299 € |
|
202.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Elica Lane B BL MAT/A/52Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 254.0 € |
|
202.68 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Elica Lane B BL MAT/ A/ 52 montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 33.93 eur/mėn |
|
203.57 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
203.57 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
LANE B BL MAT/A/52 | PRF0178832 |
|
206.70 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
206.70 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Elica Lane B BL MAT/A/52Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
208.07 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
208.07 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Elica Lane B BL MAT/A/52Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
214.31 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
214.31 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Gartraukis ELICA LANE B BL MAT/A/52 |
|
214.48 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
214.48 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Elica Lane B BL MAT/A/52, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 255 € |
|
226.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
226.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gartraukis ELICA LANE B BL MAT/A/52Turime parduotuvėje, taikome nuolaidą Daugiau |
|
239.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-01 15:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELICA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8020283053144 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | e017exi-028-001 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 71kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 9.9 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | 68.1lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 65.1 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 285m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 395m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 55db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 61db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.49w |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | dažytas metalas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 32.2cm |
| Plotis | 54cm |
| Gylis | 28.3cm |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120-150mm |
| Svoris | -kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai, plaunamas filtras |
| Laido ilgis | -m |
| Rodyti daugiau | |

















































