Gartraukis Elica INN 2.0 IX/A/52 kaina
Gartraukis Elica INN 2.0 IX/A/52 kaina
Įmontuojamas gartraukis ELICA INN 2.0 IX/A/52, PRF0201292 | PRF0201292 | 8020283.. |
|
386.85 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Gartraukis Elica INN 2.0 IX/A/52 |
|
388.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
388.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis ELICA INN 2.0 IX/A/52, PRF0201292Yra sandėlyje. |
|
389.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
389.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
ELICA INN 2.0 IX/A/52 Gartraukis+Dovana - Turime sandėlyjeLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
389.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
389.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gartraukis Elica INN 2.0 IX/A/52Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
389.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
389.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Gartraukis ELICA INN 2.0 IX/A/52 ĮmontuojamasNemokamas pristatymas |
|
389.00 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
Gartraukis Elica INN 2.0 IX/A/52Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
389.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
389.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis ELICA INN 2.0 IX/A/52, PRF0201292 |
|
400.20 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
400.20 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Gartraukis Elica INN 2.0 IX/A/52Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 488.0 € |
|
401.20 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 12:10
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELICA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8020283060418 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 49kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 70 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 300m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 600m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 51db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | - |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 367cm |
| Plotis | 51.4cm |
| Gylis | 28.2cm |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120-150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai, plaunamas filtras, led apšvietimas |
| Rodyti daugiau | |
































