Viryklė Electrolux LKI6489NOX kaina
Viryklė Electrolux LKI6489NOX kaina
Viryklė Electrolux LKI6489NOXPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1056.99 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
1056.99 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Viryklė Electrolux LKI6489NOX induktioliesi, teräs |
|
1056.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
1056.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Viryklė Electrolux LKI6489NOXIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1088.70 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
1088.70 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-05 18:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7332543847518 |
| Gamintojo kodas | lki6489nox |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.98 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | indukcinės |
| Galia | -w |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Orkaitės tūris | 73l |
| Programuojamos kepimo programos | - |
| Kepimo skardos | -vnt. |
| Kepimo grotelės | -vnt. |
| Orkaitės durų stiklai | - |
| Rodyti daugiau | |

















