Gartraukis Electrolux KFG726R kaina
Gartraukis Electrolux KFG726R kaina
Garų surinktuvas ELECTROLUX KFG726R, juodasLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
299.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Įmontuojamas gartraukis Electrolux 600 serija Hob2Hood® KFG726R, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
304.98 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
304.98 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Gartraukis Electrolux KFG726RTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
352.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garų surinktuvas ELECTROLUX KFG726R, juodasLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
299.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
ELECTROLUX KFG726R GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
299.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
299.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gartraukis Electrolux KFG726RIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
299.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
299.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Electrolux KFG726RYra sandėlyje. |
|
299.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
299.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Electrolux KFG726R montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 29.90 eur/mėn |
|
299.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Gartraukis Electrolux KFG726RPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
299.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
299.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Gartraukis ELECTROLUX KFG726RNemokamas pristatymas |
|
299.00 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
Įmontuojamas gartraukis Electrolux KFG726R | KFG726R | 7332543814794 |
|
303.50 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Įmontuojamas gartraukis Electrolux 600 serija Hob2Hood® KFG726R, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
304.98 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
304.98 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Electrolux 600 serija „Hob2Hood®“ KFG726R, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
304.98 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
304.98 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Electrolux KFG726R |
|
313.95 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
313.95 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Electrolux KFG726R |
|
328.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
328.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gartraukis Electrolux KFG726RTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
352.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 12:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 7332543814794 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | kfg726r |
| Energijos sunaudojimas per metus | 54.7kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 700m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 67db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | juodas stiklas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 33.1cm |
| Plotis | 54cm |
| Gylis | 30cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 15 cmmm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | filtro užterštumo indikatorius, anglies filtrai užsakomi atskirai, plaunamas filtras |
| Rodyti daugiau | |









































