Kaitlentė Electrolux HOI650MF kaina
Kaitlentė Electrolux HOI650MF kaina
Kaitlentė Electrolux HOI650MFPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
435.33 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
435.33 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Kaitlentė Electrolux HOI650MF 300-sarjan induktiotaso |
|
435.33 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
435.33 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Kaitlentė Electrolux HOI650MFIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
448.39 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
448.39 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Electrolux Serie 300 HOI650MF viryklė Juoda Įmontuoti 60 cm Indukcinė viryklė, p.. |
|
549.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
549.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 7332543452675 |
| Gamintojo kodas | hoi650mf |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7400w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 4.4cm |
| Plotis | 56cm |
| Gylis | 49cm |
| Svoris | 10.9kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 14 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | virimo zona kairėje priekyje: 2300/3700 w, Ø210 mm; kairėje gale: 1800/2800 w, Ø180 mm; dešinėje priekyje: 1400/2500 w, Ø145 mm; dešinėje gale: 1800/2800 w, Ø180 mm |
| Rodyti daugiau | |
















