Kaitlentė Electrolux HOI624S kaina
Kaitlentė Electrolux HOI624S kaina
Indukcinė viryklė Electrolux HOI624SPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
314.79 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
314.79 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Kaitlentė Electrolux HOI624S 300-sarjan induktiotaso |
|
314.79 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
314.79 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Indukcinė viryklė Electrolux HOI624SIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
324.23 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
324.23 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Electrolux HOI624S induction hob |
|
429.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
429.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 22:50
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 7332543828685 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 6900w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.3cm |
| Plotis | 56cm |
| Gylis | 49cm |
| Svoris | 8.6kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Rėmelis | be rėmo |
| Maitinimo laidas | + |
| Rodyti daugiau | |















