Electrolux EW6TN24262P kaina
Electrolux EW6TN24262P kaina
Electrolux EW6TN24262PKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 560.0 € |
|
397.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina ELECTROLUX EW6TN24262PNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
418.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
ELECTROLUX EW6TN24262P PerfectCare 600 Top-loaded Skalbimo mašina 6kg Baltas |
|
435.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
435.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
ELECTROLUX EW6TN24262P PerfectCare 600 Top-loaded Washing Machine 6 kg White | E.. |
|
380.45 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Skalbimo mašina Electrolux EW6TN24262PPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
397.65 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
397.65 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Electrolux EW6TN24262PKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 560.0 € |
|
397.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux EW6TN24262P PerfectCare 600 Pakraunama iš viršaus Skalbimo mašina 6 k.. |
|
414.29 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Skalbimo mašina ELECTROLUX EW6TN24262PNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
418.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW6TN24262PIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
418.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
418.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
ELECTROLUX EW6TN24262P PerfectCare 600 Top-loaded Skalbimo mašina 6kg Baltas |
|
435.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
435.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Skalbimo ma |
|
436.98 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
436.98 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
ELECTROLUX EW6TN24262P PerfectCare 600 Viršutinio pakrovimo skalbimo mašina 6 kg.. |
|
444.75 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
ELECTROLUX EW6TN24262P PerfectCare 600 skalbimo mašina su viršutiniu pakraunamu .. |
|
455.47 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
ELECTROLUX EW6TN24262P PerfectCare 600 Viršutinio pakrovimo skalbimo mašina 6 kg.. |
|
479.85 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
ELECTROLUX EW6TN24262P PerfectCare 600 Top-loaded Washing Machine 6 kg White |
|
484.40 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
484.40 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
ELECTROLUX EW6TN24262P PerfectCare 600 skalbimo mašina su viršutiniu pakraunamu .. |
|
488.66 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 01:52
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7332543811212 |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.65kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1151aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 77db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš viršaus |
| Aukštis | 89cm |
| Plotis | 40cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Ekrano tipas | led |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 15 |
| Greitas skalbimas | + |
| Lengvas lyginimas | - |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | ekranas, atidėto skalbimo funkcija |
| Rodyti daugiau | |








































