Džiovyklė Electrolux EW6D295GP kaina
Džiovyklė Electrolux EW6D295GP kaina
Electrolux EW6D295GPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 843.0 € |
|
661.59 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
ELECTROLUX EW6D295GP džiovyklė |
|
714.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
714.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Džiovyklė Electrolux EW6D295GPPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
656.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
656.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Electrolux EW6D295GPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 843.0 € |
|
661.59 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Džiovyklė ELECTROLUX EW6D295GP |
|
686.29 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
686.29 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux Dryer EW6D295GP |
|
689.01 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
689.01 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
ELECTROLUX EW6D295GP džiovyklė |
|
714.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
714.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
ELECTROLUX EW6D295GP tumble dryer |
|
743.76 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
743.76 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 06:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 7333394055336 |
| Gamintojo kodas | ew6d295gp |
| Maksimalus skalbinių svoris | 9kg |
| Džiovinimo tipas | kondensacinės su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | a+++ |
| Energijos sąnaudos per metus | 193kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | -w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | -min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | a |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | 64db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 63.6cm |
| Programų skaičius | 12 |
| Rodyti daugiau | |



























