Electrolux EW2TN5261FP kaina
Electrolux EW2TN5261FP kaina
Skalbimo mašina ELECTROLUX EW2TN5261FPNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
356.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Electrolux EW2TN5261FPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 445.0 € |
|
357.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux EW2TN5261FP Top loading washing machine 6 kg 1200 rpm white | EW2TN52.. |
|
310.65 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Electrolux EW2TN5261FP Top loading washing machine 6 kg 1200 rpm white |
|
310.94 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Electrolux EW2TN5261FP Top loading washing machine 6 kg 1200 rpm white |
|
341.04 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Skalbimo Mašina - Electrolux 6 Kg 1200 Aps./min. Balta |
|
351.34 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
351.34 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW2TN5261FPIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
356.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
356.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW2TN5261FPPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
356.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
356.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Skalbimo mašina ELECTROLUX EW2TN5261FPNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
356.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Electrolux EW2TN5261FPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 445.0 € |
|
357.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux EW2TN5261FP Top loading washing machine 6 kg 1200 rpm white |
|
361.56 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
361.56 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
„Electrolux EW2TN5261FP“ skalbimo mašina su viršutiniu pakrovimu, 6 kg, 1200 aps.. |
|
371.50 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW2TN5261FP viršutinio pakrovimo 6 kg 1200 aps./min. .. |
|
372.55 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Electrolux EW2TN5261FP Viršutinio pakrovimo skalbyklė 6 kg 1200 aps./min balta |
|
391.65 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Electrolux EW2TN5261FP Top loading washing machine 6 kg 1200 rpm white |
|
414.35 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
414.35 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
„Electrolux EW2TN5261FP“ skalbimo mašina su viršutiniu pakrovimu, 6 kg, 1200 aps.. |
|
417.00 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-22 05:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7332543849475 |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.65kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 120min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 77db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš viršaus |
| Aukštis | 89cm |
| Plotis | 39.7cm |
| Gylis | 59.9cm |
| Plovimo klasė | b |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |

































