Electrolux EW2FN527WP kaina
Electrolux EW2FN527WP kaina
Electrolux Skalbyklė Ew2fn527wp |
|
383.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
383.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Electrolux EW2FN527WPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 406.0 € |
|
384.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 10:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7332543972418 |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 59kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.59kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 200min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 59.7cm |
| Gylis | 54cm |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |

















