Dudao X1PROT kaina
Dudao X1PROT kaina
Laidinės Ausinės į Ausis Su Mikrofonu Ir Usb-c Nuotolinio Valdymo Pulteliu 1,2 M.. |
|
3.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
3.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Dudao X1PROT į ausis įkišamos laidinės USB-C ausinės 1.2 m – juodos spalvo.. |
|
3.52 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
3.52 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Dudao X1PROT USB-C Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
4.39 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Dudao X1PROT In-Ear laidinės USB-C ausinės 1,2 m - juodos |
|
4.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
4.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Dudao X1PROT įstatomos laidinės USB-C ausinės 1.2m - juodos |
|
4.99 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
4.99 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Dudao X1PROT į ausis įkišamos laidinės USB-C ausinės 1.2 m – juodos spalvo.. |
|
6.65 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
6.65 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Laidinės į ausis įdedamos ausinės su mikrofonu ir nuotolinio valdymo pulteliu US.. |
|
9.73 €
|
Į parduotuvę tikpigiau.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 12:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DUDAO |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 6973687247362 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | usb-c |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 98db |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 10mm |
| Kita informacija | integruoti skambučių ir garso valdymo mygtukai |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Rodyti daugiau | |
























