Dreame Roboticmower A2 2000m kaina
Dreame Roboticmower A2 2000m kaina
Vejos robotas Dreame A2 2000 |
|
1299.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1299.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Robot koszący Dreame Robot koszący DREAME A2 2000 | 57065-0 | 6979054370145 |
|
1390.40 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Vejos pjovimo robotas Dreame A2 2000, 2000m²Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1399.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1399.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Robot koszący Dreame Robot koszący DREAME A2 2000 | 57065-0 | 6979054370145 |
|
1428.35 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Vejos pjovimo robotas Dreame A2 2000, 2000m²Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1499.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1499.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 17:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DREAME |
| Kategorija | Vejos robotai |
| Prekės kodas | 6977973410102 |
| Tipas | vejos robotas be perimetro kabelio |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18v |
| Akumuliatoriaus talpa | 5ah |
| Pjovimo plotis | 22cm |
| Min. pjovimo aukštis | 30mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 70mm |
| Pjovimo padėtys | reguliuojamas |
| Korpusas | abs |
| Svoris | 16.3kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Vejos plotas | 2000m² |
| Savybės | apsauga nuo vagystės, kliūčių jutiklis, valdymas programėle, bluetooth, laikmatis, automatinis įkrovimas |
| Rodyti daugiau | |




























