Drabužių kabykla Springos HA7458 kaina
Drabužių kabykla Springos HA7458 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-18 07:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SPRINGOS |
| Kategorija | Drabužių kabyklos |
| Prekės kodas | 5907719473055 |
| Tipas | drabužių kabyklos su lentynomis |
| Medžiaga | metalas |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 80cm |
| Aukštis | 150cm |
| Gylis | 25cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |















