Kavos aparatas Dolce Gusto EDG110.AB kaina
Kavos aparatas Dolce Gusto EDG110.AB kaina
NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo XS EDG110.AB (DeLonghi) kavos aparatas - juodas1 kapsulių dėžutė dovanų |
|
38.59 €
|
Į parduotuvę kavosdraugas.lt |
Kapsulinis kavos aparatas Dolce Gusto Piccolo XS EDG110.AB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 46.5 € |
|
38.59 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
38.59 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dolce Gusto EDG110.AB Piccolo XSKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 53.99 € |
|
38.59 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kapsulinis kavos aparatas DELONGHI DOLCE GUSTO EDG110.ABKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 69.99 € |
|
38.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo XS EDG110.AB (DeLonghi) kavos aparatas - juodas1 kapsulių dėžutė dovanų |
|
38.59 €
|
Į parduotuvę kavosdraugas.lt |
Kavos aparatas Piccolo XS Dolce Gusto EDG110.AB, juodasIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
38.59 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
38.59 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Kapsulinis kavos aparatas Dolce Gusto Piccolo XS EDG110.AB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 46.5 € |
|
38.59 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
38.59 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kavos aparatas Piccolo XS Dolce Gusto EDG110.AB, juodasPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
38.59 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
38.59 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dolce Gusto EDG110.AB Piccolo XSKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 53.99 € |
|
38.59 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kapsulinis kavos aparatas DELONGHI DOLCE GUSTO EDG110.ABKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 69.99 € |
|
38.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Kapsulinis kavos aparatas Dolce Gusto Piccolo XS EDG110.AB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 46.5 € |
|
42.13 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
42.13 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Delonghi EDG110AB kavos aparatas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
42.13 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
42.13 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Kavos aparatas Dolce Gusto EDG110.AB |
|
45.27 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
45.27 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Delonghi | Coffee Maker | EDG110.AB Piccolo XS | Pump pressure 15 bar | Capsule .. |
|
47.80 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Kapsulinis kavos aparatas DELONGHI DOLCE GUSTO EDG110.AB , juodos sp.Kaina taikoma su MOKI-VEŽI kortele. Reguliari prekės kaina be kortelės 59.99 € |
|
47.99 €*
|
Į parduotuvę mokivezi.lt |
DeLonghi Dolce Gusto EDG110.AB coffee maker |
|
48.18 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
48.18 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Kavos aparatas DELONGHI Dolce Gusto EDG110.AB Piccolo XS juodas kapsulinis kavos.. |
|
49.75 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
49.75 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Delonghi | Coffee Maker | EDG110.AB Piccolo XS | Pump pressure 15 bar | Capsule ..Daugiau |
|
56.11 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
DeLonghi Dolce Gusto EDG110.AB coffee maker |
|
56.13 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
56.13 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Kavos kapsulių aparatas De'Longhi „Dolce Gusto Piccolo XS“, juodas |
|
59.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
59.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dolce_Gusto Kavos aparatas Dolce Gusto EDG110.AB |
|
59.27 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
59.27 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 11:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DOLCE GUSTO |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 8004399029187 |
| Kavos aparato tipas | kapsulinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | be pieno plakimo |
| Galia | 1400w |
| Aukštis | 27.6cm |
| Plotis | 13.6cm |
| Gylis | 26.6cm |
| Svoris | 2kg |
| Slėgis | 15bar |
| Gaminamos kavos tipas | espresas, latte machiatto |
| Vandens talpa | 0.8l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | - |
| Programos | automatinis išjungimas |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | - |
| Indikatoriai | pagamintų puodelių kontrolinės lemputės |
| Ekranas | - |
| Korpusas | plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | kapsulės |
| Kita informacija | suderinamas tik su nescafé dolce gusto kapsulėmis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |
















































