Mikrobangų krosnelė Cecotec GrandHeat 2000 kaina
Mikrobangų krosnelė Cecotec GrandHeat 2000 kaina
Mikrobangų krosnelė Cecotec GRANDHEAT 2000Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
79.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
79.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Cecotec GRANDHEAT 2000Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
81.37 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
81.37 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-20 03:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CECOTEC |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 843548401378 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su griliu |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 700w |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 29cm |
| Talpa | 25l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 900w |
| Besisukantis padėklas | 24.5cm |
| Galios lygių skaičius | 6 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | keramika |
| Kita informacija | apsauga nuo vaikų |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |

















