Cecotec Fast Furious 8060 Ultra kaina
Cecotec Fast Furious 8060 Ultra kaina
Garų generatorius Cecotec Fast & Furious 8060 Ultra 3000 W, 15 bar |
Po grąžinimo
|
85.00 €
|
Į parduotuvę vlc.lv |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-30 14:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CECOTEC |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 8435484055376 |
| Gamintojo kodas | fast&furious 8060 ultra |
| Tipas | lyginimo sistema |
| Galia | 3000w |
| Garų smūgis | 750g/min. |
| Vertikalus garinimas | + |
| Vandens talpa | -ml |
| Laido ilgis | -m |
| Svoris | -kg |
| Kita informacija | eco režimas; 750 g/min garų smūgis; 175 g/min pastovūs garai; 15 bar slėgis |
| Kaitinimo laikas | -min. |
| Garų slėgis | 15bar |
| Rodyti daugiau | |


















