Kaitlentė Cata TN 604 kaina
Kaitlentė Cata TN 604 kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (33)
Kaitlentė CATA | Hob | TN 604/B | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones.. |
|
115.25 €
|
Išparduotavarle.lt |
CATA | Hob | TN 604/B | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
116.89 €
|
Išparduotapirkpc.lt |
CATA | Hob | TN 604/B | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
116.90 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
CATA | Hob | TN 604/B | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
119.11 €
|
Išparduotamaziausiakaina.lt |
CATA | Hob | TN 604/B | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones: 4 | Touc.. |
|
119.15 €
|
Išparduotasmartech.ee |
CATA | Hob | TN 604/B | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
119.19 €
|
Išparduotaskytech.lt |
CATA Kaitlentė TN 604/B Vitrokeraminė, Degiklių / virimo zonų skaičius 4, jutikl.. |
|
119.97 €
|
Išparduotaintop.lt |
Kaitlentė CATA Hob TN 604/B Vitroceramic, Number of burners/cooking zones 4, Tou.. |
|
121.99 €
|
Išparduotaogmina.lt |
Kaitlentė CATA Hob TN 604/B Vitroceramic Number of burners/cooking zones 4 .. |
|
131.00 €
|
Išparduotatopocentras.lt |
|
Technoaura.lt
|
Kaitlentė CATA TN 604/A |
|
147.00 €
|
Išparduotatechnoaura.lt |
CATA | Hob | TN 604/B | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
153.07 €
|
Išparduotavieni.lt |
CATA | Hob | TN 604/B | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | Touc.. |
|
153.35 €
|
Išparduotamulto.eu |
Cata Kuchenka ceramiczna Cata TN604/B 6000 W | S0452490 | 8422248109321 |
|
161.25 €
|
Išparduotaenter24.eu |
CATA Hob TN 604/A Vitroceramic, Number of burners/cooking zones 4, Black, Display, |
|
174.29 €
|
Išparduotatviranga.lt |
CATA | Hob | TN 604/B | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
176.36 €
|
Išparduotaitwork.lt |
Viryklės paviršius CATA Hob TN 604/B Vitroceramic, Number of burners/cooking zon.. |
|
189.99 €
|
Išparduotaelkor.lt |
CATA Hob TN 604/B Vitroceramic, Number of burners/cooking zones 4, Touch, Black,.. |
|
193.44 €
|
Išparduotacomplius.lt |
Kainų kitimo istorija - Kaitlentė Cata TN 604

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Kaitlentė Cata TN 604
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8422248058285 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | Kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | Elektrinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | Keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7.5W |
| Paviršiaus valdymas | Sensorinis |
| Aukštis | 6.6cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 8kg |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | Be laikiklių |
| Rėmelis | - |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |


































