Kaitlentė Cata IAS 6024 kaina
Kaitlentė Cata IAS 6024 kaina
Kaitlentė CATA Hob with Hood IAS 6024 Induction 59 cm Number of burners/coo..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
599.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Cata IAS 6024 08000206Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 899.0 € |
|
599.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kaitlentė CATA Venting Hob | IAS 6024 | Induction | Number of burners/cooking zo.. |
|
725.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
725.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
CATA Venting Hob | IAS 6024 | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Sl.. |
|
559.20 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
CATA Venting Hob | IAS 6024 | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Sl.. |
|
560.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
560.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Cata Hob with Hood | IAS 6024 | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | .. |
|
562.65 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
CATA Venting Hob | IAS 6024 | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Sl.. |
|
566.28 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
CATA | Hob with Hood | IAS 6024 | Induction | 59 cm | Number of burners/cooking .. |
|
576.44 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
CATA Venting Hob | IAS 6024 | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Sl.. |
|
583.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Indukcinė kaitlentė CATA IAS 6024, indukcinė, 59 cm, 4 kaitvietės, juoda, su sla.. |
|
589.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
CATA Venting Hob | IAS 6024 | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Sl.. |
|
598.95 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Kaitlentė CATA Hob with Hood IAS 6024 Induction 59 cm Number of burners/coo..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
599.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Cata IAS 6024 08000206Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 899.0 € |
|
599.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
CATA Hob with Hood | IAS 6024 | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | .. |
|
725.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Kaitlentė CATA Venting Hob | IAS 6024 | Induction | Number of burners/cooking zo.. |
|
725.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
725.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
CATA Venting Hob | IAS 6024 | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Sl.. |
|
971.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
971.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 17:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8422248358705 |
| Gamintojo kodas | ias 6024 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | -w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 17cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | -kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | energijos sąnaudos 43 kwh/annum; triukšmo lygis iki 68 db |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Palaikomos technologijos | stop & go |
| Rodyti daugiau | |




























