Kaitlentė Cata IAS 7024 kaina
Kaitlentė Cata IAS 7024 kaina
CATA Venting Hob | IAS 7024 | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Sl.. |
|
644.95 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
CATA Venting Hob | IAS 7024 | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Sl.. |
|
646.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
646.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
CATA | Hob with Hood | IAS 7024 | Induction | 77 cm | Number of burners/cooking .. |
|
653.11 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
CATA Venting Hob | IAS 7024 | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Sl.. |
|
654.28 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Indukcinė kaitlentė CATA IAS 7024, indukcinė, 77 cm, 4 kaitvietės, juoda, su sla.. |
|
660.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
CATA | Hob with Hood | IAS 7024 | Induction | 77 cm | Number of burners/cooking .. |
|
664.94 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
CATA Venting Hob | IAS 7024 | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Sl.. |
|
672.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Kaitlentė CATA Hob with Hood IAS 7024 Induction 77 cm Number of burners/coo.. |
|
691.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
CATA | Hob with Hood | IAS 7024 | Induction | 77 cm | Number of burners/cooking .. |
|
746.05 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
746.05 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
CATA Venting Hob | IAS 7024 | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Sl.. |
|
783.83 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
783.83 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
CATA Venting Hob | IAS 7024 | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Sl.. |
|
990.00 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
CATA Hob with Hood | IAS 7024 | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | .. |
|
999.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 02:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8422248358699 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Aukštis | 17cm |
| Plotis | 77cm |
| Gylis | 52cm |
| Rėmelis | be rėmo |





























