Indaplovė Candy CDPN 2D360PW kaina
Indaplovė Candy CDPN 2D360PW kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Indaplovės |
| Prekės kodas | 8016361983601 |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Gamintojo kodas | candy |
| Indų komplektų skaičius | 13 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 93kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.92kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Metinės vandens sąnaudos | 1040l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 230min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 47db |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 58.5cm |
| Svoris | 45kg |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | 10.4l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 9vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | eco |
| Vandens nuotėkio kontrolė | - |
| ½ indų įkrovos programa | - |
| Durelių fasadas | - |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |






















