Brother MFC-J5345DW kaina
Brother MFC-J5345DW kaina
Spausdintuvas Brother Brolis Brolis MFC-J5345DW |
|
227.07 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
227.07 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
T Brother MFC-J5345DW Tintenstrahldrucker 4in1 A3 A4 LAN WLAN ADF DuplexPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
233.19 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
233.19 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Brother MFC-J5345DW multifunction printer |
|
233.30 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
233.30 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
T Brother MFC-J5345DW Tintenstrahldrucker 4in1 A3 A4 LAN WLAN ADF DuplexIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
237.85 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
237.85 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Multifunction printer Brother MFC-J5345DW - color |
|
252.40 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
252.40 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
T Brother MFC-J5345DW Tintenstrahldrucker 4in1 LAN WLAN Duplex ADF |
|
261.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
261.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Brother MFC-J5345DW multifunction printer Inkjet A3 4800 x 1200 DPI 28 ppm Wi-Fi |
|
267.26 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
267.26 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Brother MFC-J5345DW MFCJ5345DWRE1 |
|
275.07 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
275.07 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Daugiafunkcis spausdintuvas Brother MFC-J5345DW, rašalinis, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 284.9 € |
|
278.50 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Daugiafunkcis spausdintuvas Brother MFC-J5345DW, rašalinis, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 291.9 € |
|
278.50 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 14:34
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROTHER |
| Kategorija | Daugiafunkciniai spausdintuvai |
| Prekės kodas | 4977766817844 |
| Tipas | rašalinis spausdintuvas |
| Spausdinimo dydžiai | a3, 105 x 148 mm - 216 x 356 mm |
| Maksimalus dokumento dydis | a4 |
| Spausdinimo medžiagos | 64 - 220 g/cm2 |
| Nespalvoto spausdinimo greitis | 28ppm/a4 |
| Spalvoto spausdinimo greitis | 21ppm/a4 |
| Pirmo puslapio atspausdinimas per | 4.8sek. |
| Spausdinimo raiška | 4800 x 1200dpi |
| Standartinė padavimo talpa | 250lapai(-ų) |
| Išėjimo talpa | 100lapai(-ų) |
| Resursas | 2000psl./mėn. |
| Spalvotas spausdinimas | + |
| Skeneris | + |
| Skenavimo raiška | 1200 x 1200dpi |
| Skenerio tipas | cis |
| Kopijavimo aparatas | + |
| Kopijavimo raiška | 600 x 600dpi |
| Faksas | + |
| Jungties tipas | wlan, basetx ethernet, hi-speed usb |
| Galia | 39w |
| Standartinė atmintis | 256mb |
| Operacinė sistema | windows, linux, mac, chrome os |
| Matmenys | 53 x 39.8 x 30.4cm |
| Svoris | 17kg |
| Kita informacija | valdymas per programėlę |
| WiFi | + |
| Dvipusio spausdinimo prietaisas | + |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Nuskaitymas į el. paštą | + |
| Triukšmo lygis | 52db |
| Ekranas | + |
| Darbas tinkle | + |
| Rodyti daugiau | |




























