Siuvimo mašina Brother FS70WTX kaina
Siuvimo mašina Brother FS70WTX kaina
Siuvimo mašina Brother FS70WTX, kompiuterizuotaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409 € |
|
309.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Brother FS70WTX FS70WTX |
|
288.40 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
288.40 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Brother FS70WTX Siuvimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 49.32 eur/mėn |
|
295.91 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
295.91 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
Siuvimo mašina Brother FS70WTx |
|
295.91 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
295.91 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Brother FS70WTX sewing machine Electric |
|
299.05 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
299.05 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Siuvimo mašina Brother FS70WTX, kompiuterizuotaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409 € |
|
309.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Siuvimo mašina Brother FS70WTX, kompiuterizuotaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409 € |
|
309.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Brother FS70WTX sewing machine Electric |
|
353.22 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
353.22 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Machine à coudre Brother FS70WTX |
|
446.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
446.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Brother Fs70wtx Siuvimo Mašina |
|
466.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
466.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROTHER |
| Kategorija | Siuvimo mašinos |
| Prekės kodas | 4977766808385 |
| Siuvimo mašinos tipas | kompiuterizuota siuvimo mašina |
| Svoris | 7.5kg |
| Matmenys | 47 x 27 x 38cm |
| Siuvimo programų skaičius | 70 |
| Apšvietimas | + |
| Siuvimo greitis (dygsnių per minutę) | 850 |
| Reguliuojamas dygsnio ilgis | + |
| Reguliuojamas dygsnio plotis | + |
| Maksimalus dygsnio ilgis | 5mm |
| Maksimalus dygsnio plotis | 7mm |
| Elektroninis variklio reguliavimas | + |
| Vertikali šaudyklė | - |
| Horizontali šaudyklė | + |
| Siuvimas dviguba adata | + |
| Adatos padėties pozicionavimas | + |
| Sustiprintų siūlių siuvimas | + |
| Automatinis užtvirtinimas | - |
| Rankovinė platforma | + |
| Prietaisas viršutiniam siūlui įverti | + |
| Viršutinio siūlo įtempimo reguliatorius | + |
| Pėdelės spaudimo reguliatorius | - |
| Dviejų lygių pakėlimo pėdelė | + |
| Siūlės indikacinis langelis | + |
| Įmontuota aksesuarų dėžutė | + |
| Priedai ir aksesuarai | pėdelė, atsuktuvas, instrukcija, kojelės sagai, peiliukas skylutėms, adatos, ritės |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |


































