Automobilinė kėdutė Britax Romer Evolvafix
Automobilinė kėdutė Britax Romer Evolvafix
Britax-Römer automobilinė kėdutė Evolvafix, midnight grey, 76-150 cmKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 279.0 € |
|
207.20 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Britax Romer Evolvafix automobilinė kėdutė, Juodos spalvos, 2000037921 |
|
239.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
239.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Automobilinė kėdutė Britax Evolvafix, pilka sp., 9 - 36 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 244.9 € |
|
207.20 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
207.20 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Automobilinė kėdutė Britax Evolvafix, pilka sp., 9 - 36 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 244.9 € |
|
207.20 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
207.20 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Britax-Römer automobilinė kėdutė Evolvafix, midnight grey, 76-150 cmKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 279.0 € |
|
207.20 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
BRITAX RÖMER automobilinė kėdutė EVOLVAFIX, space black, 2000037921Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
213.68 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
213.68 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
BRITAX RÖMER automobilinė kėdutė EVOLVAFIX, midnight grey, 2000037922Kaina taikoma ONE FAMILY lojalumo programos nariams. Ne programos nariams taikoma kaina 259.00 € Daugiau |
|
216.95 €*
|
Į parduotuvę babycity.lt |
Britax Romer Evolvafix automobilinė kėdutė, Juodos spalvos, 2000037921 |
|
239.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
239.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Automobilinė kėdutė BRITAX EvolvaFix Smart, 76-150cm, Midnight Grey |
|
250.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
250.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
BRITAX - ROMER Evolvafix Midnight Grey Automobilio sėdynė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 36.95 eur/mėn |
|
369.49 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 05:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BRITAX RÖMER |
| Kategorija | Automobilinės kėdutės |
| Prekės kodas | 4000984814699 |
| Svorio grupė | 1/2/3 (9-36 kg) |
| Funkcijos | reguliuojamas galvos atlošas, reguliuojama sėdimoji dalis |
| Kryptis | pagal važiavimo kryptį, prieš važiavimo kryptį |
| Tvirtinimas automobilyje | iso-fix, saugos diržai |
| Apsauga nuo šoninių smūgių | + |
| Ūgio kategorija | 76-150 cm |
| Minimalus ūgis | 76cm |
| Maksimalus ūgis | 150cm |
| Pardavėjo šalis | estija |





















