Automobilinė kėdutė Britax Romer Versafix kaina
Automobilinė kėdutė Britax Romer Versafix kaina
Britax Römer automobilinė kėdutė Versafix, 9-25 kg, night blueKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329.0 € |
|
252.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Automobilinė kėdutė Britax Römer VERSAFIX Night Mėlyna, 2000039732 |
|
299.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
299.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
BRITAX automobilinė kėdutė VERSAFIX Night Blue, 2000039732Kaina taikoma ONE FAMILY lojalumo programos nariams. Ne programos nariams taikoma kaina 399.00 € Daugiau |
|
252.00 €*
|
Į parduotuvę babycity.lt |
Britax Römer automobilinė kėdutė Versafix, 9-25 kg, night blueKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329.0 € |
|
252.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Automobilinė kėdutė BRITAX Versafix Diamond, 76-150cm, Night Blue |
|
268.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
268.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
BRITAX RÖMER VERSAFIX AUTOMOBILINĖ KĖDUTĖ, 76-150 CM, NIGHT BLUE |
|
286.20 €
|
Į parduotuvę kinderland.lt |
Automobilinė kėdutė Britax Römer VERSAFIX Night Mėlyna, 2000039732 |
|
299.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
299.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
BRITAX automobilinė kėdutė VERSAFIX Night Blue, 2000039732Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
329.18 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
329.18 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 00:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BRITAX RÖMER |
| Kategorija | Automobilinės kėdutės |
| Prekės kodas | 4000984912869 |
| Svorio grupė | 1 (9-18 kg) |
| Funkcijos | reguliuojamas galvos atlošas |
| Kryptis | pagal važiavimo kryptį |
| Tvirtinimas automobilyje | iso-fix, saugos diržai |
| Apsauga nuo šoninių smūgių | + |
| Ūgio kategorija | 76-150 cm |
| Minimalus ūgis | 76cm |
| Maksimalus ūgis | 150cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |























