Šaldytuvas Bosch KGN36VXCT kaina
Šaldytuvas Bosch KGN36VXCT kaina
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch 4 serija KGN36VXCTKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 799 € |
|
759.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Bosch KGN36VXCTKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 934.0 € |
|
769.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch, NoFrost, 321 L, aukštis 186 cm, juodo nerūdijančio plieno - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
779.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
779.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
BOSCH KGN36VXCT Šaldytuvas+DovanaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
749.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
749.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas Bosch KGN36VXCTIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
759.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
759.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
BOSCH KGN36VXCT |
|
759.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
759.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch 4 serija KGN36VXCTKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 799 € |
|
759.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas Bosch KGN36VXCTPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
759.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
759.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch KGN36VXCTKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 934.0 € |
|
769.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch 4 serija KGN36VXCTKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 799 € |
|
774.18 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Šaldytuvas Bosch, NF 186cm |
|
779.66 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
779.66 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Bosch, NoFrost, 321 L, aukštis 186 cm, juodo nerūdijančio plieno - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
779.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
779.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Bosch KGN36VXCT Series 4, fridge/freezer combination (stainless steel (dark)) |
|
823.64 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
BOSCH KGN36VXCT Serie 4, Khl-/Gefrierkombination (edelstahl (dunkel)) |
|
851.10 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Lodówka Bosch KGN36VXCT Series 4, fridge/freezer combination (stainless steel (d.. |
|
886.85 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Šaldytuvas Bosch KGN36VXCT Series 4, šaldytuvas-šaldiklis (nerūdijančio plieno, .. |
|
958.00 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
KGN36VXCT Serie 4, Kühl-/Gefrierkombination (edelstahl (dunkel)) |
|
993.24 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
993.24 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 10:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4242005348404 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 159kwh |
| Bendra talpa | 321l |
| Šaldytuvo talpa | 218l |
| Šaldiklio talpa | 103l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 186cm |
| Gylis | 66.5cm |
| Svoris | 56kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Rodyti daugiau | |


































