Viryklė Bosch HKN31A050U kaina
Viryklė Bosch HKN31A050U kaina
Viryklė Bosch HKN31A050UPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
576.02 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
576.02 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Viryklė Bosch HKN31A050UIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
593.30 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
593.30 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Bosch HKN31A050U Serie | 4, Laisvai statoma elektrinė viryklė, nerūdijančio plie.. |
|
658.90 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
658.90 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Bosch HKN31A050U Serie 4 keraamiline pliit, teras |
|
659.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
659.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 15:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 4242005168293 |
| Gamintojo kodas | hkn31a050u |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.98 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Galia | 9700w |
| Aukštis | 90cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 54.9kg |
| Paviršius | keramika |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 66l |
| Programuojamos kepimo programos | - |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės funkcijos | 7 |
| Kepimo skardos | 3vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | - |
| Pardavėjo šalis | lietuva |
| Rodyti daugiau | |
















