Gartraukis Bosch DFS067K51 kaina
Gartraukis Bosch DFS067K51 kaina
Gartraukis Bosch 8 serija DFS067K51, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 749 € |
|
560.33 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Bosch DFS067K51Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 774.0 € |
|
578.25 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis Bosch, DFS067K51Yra sandėlyje. |
|
559.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
559.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Gartraukis Bosch DFS067K51Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
560.33 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
Gartraukis Bosch 8 serija DFS067K51, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 749 € |
|
560.33 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gartraukis Bosch 8 serija DFS067K51, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 749 € |
|
560.33 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Gartraukis Bosch DFS067K51Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
560.33 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Bosch DFS067K51 Serie | 8, Ištraukiamasis gartraukis, 60 cm, nerūdijančio plieno.. |
|
560.33 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
560.33 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Bosch DFS067K51 montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 95.66 eur/mėn |
|
573.93 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
573.93 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
Bosch DFS067K51Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 774.0 € |
|
578.25 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
DFS067K51 Serie 8, Dunstabzugshaube 60 cm |
|
584.60 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
584.60 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 14:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 4242005232079 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 38kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | b |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 715m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 53db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 71db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | - |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | 2 x 1.5 |
| Aukštis | 42.6cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 29cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | 8.2kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai, plaunamas filtras |
| Laido ilgis | 1.5m |
| Rodyti daugiau | |



































